Su nebeskaidrių ir ryškiai nebešviečiančių žibintų problema susiduria daugelis naujesnių automobilių vairuotojų. Tai gali tapti kliūtimi ir atliekant privalomąją techninę automobilio apžiūrą. Šią problemą galima išspręsti keliais būdais – galite įsigyti naujus žibintus, kreiptis į specialistus, kad nupoliruotų senuosius, arba šį darbą atlikti savo rankomis.

Prieš maždaug du dešimtmečius vis daugiau automobilių gamintojų vietoje stiklinių priekinių žibintų pradėjo naudoti pagamintus iš plastiko. Jie pigesni, taip pat mažesnė rizika, kad tokį žibintą išdauš akmenukas.

Tačiau tokie žibintai turi ir trūkumą – jie išblunka ir nebešviečia taip ryškiai, kaip turėtų. Tai, žinoma, nepadeda važiuojant nakties metu arba lyjant lietui, kai reikalingas maksimalus žibintų efektyvumas.

Su tokia problema susiduria vis daugiau vairuotojų. Kai kurie ją sprendžia pačiu paprasčiausiu, bet brangiausiu būdu – perka naujus žibintus. Kiti sumoka kelias dešimtis eurų tokius trūkumus šalinantiems specialistams. Treti ne tik nori sutaupyti, bet ir mėgsta patys pridėti ranką prie savo automobilio, todėl žibintus poliruoja patys.

Įsitikinkite, kad automobilio žibintai šviečia užtektinai ryškiai, o jei pastebėjote, kad jie tapo blankesni, atnaujinkite! Tai galite nesunkiai padaryti užsisakydami priekinių žibintų restauravimo paslaugą.

Share
Į Viršų