Mūsų

Paslaugos

1. Automobilio kėbulo rankinis plovimas be sausinimo

Jūsų automobilis yra kruopščiai plaunamas rankomis, stengiantis kuo labiau saugoti automobilio dažus, naudojant tik kokybiškas ir rekomenduojamas priemones.

Plovimo eiga:

 1. Automobilio kėbulo plovimas naudojant purvo tirpiklį, aktyvias putas;
 2. Kėbulo muilavimas rankomis naudojant kempines;
 3. Ratlankių ir ratų arkų plovimas;
 4. Kėbulo padengimas skystu vašku;

Kaina: 8 Eur

Visureigis 10 Eur     Mikroautobusas 12 Eur

2. Automobilio kėbulo rankinis plovimas SU SAUSINIMU ir vaškavimu

Jūsų automobilis yra plaunamas rankomis, stengiantis kuo labiau saugoti automobilio dažus, naudojant tik kokybiškas ir rekomenduojamas priemones.

Plovimo eiga:

 1. Automobilio kėbulo plovimas naudojant purvo tirpiklį, aktyvias putas;
 2. Kėbulo muilavimas rankomis naudojant kempines;
 3. Ratlankių ir ratų arkų plovimas;
 4. Kėbulo padengimas skystu vašku;
 5. Kėbulo ir tarpdurių sausinimas šluostėmis.

Kaina: 12 Eur

Visureigis 15 Eur     Mikroautobusas 18 Eur

3. Automobilio kėbulo rankninis plovimas su PERMANON danga

Kad automobilis visada spindėtų! Atnaujinkite kėbulą su  „PERMANON“ danga. Tai apsauginė danga, kuri suteikia paviršiui blizgesį ir atnaujina jo spalvą, dalinai apsaugo nuo purvo

Plovimo eiga:

 1. Automobilio kėbulo plovimas naudojant purvo tirpiklį, aktyvias putas;
 2. Kėbulo muilavimas naudojant kempines;
 3. Ratlankių ir ratų arkų plovimas;
 4. Kėbulo padengimas PERMANON danga;
 5. Kėbulo ir tarpdurių sausinimas šluostėmis.
 6. Padangų juodinimas

Kaina: 18 Eur

Visureigis 21 Eur     Mikroautobusas 24 Eur

4. Kelio apnašų, bitumo valymas nuo automobilio kėbulo

Dėl kelio apnašų transporto priemonė praranda estetiką ir blizgesį, dėl jų prie kėbulo limpa daugiau purvas, tad ir automobilį tenka plauti dažniau.

Automobilis yra padengiamas specialiu bituminių dėmių valikliu, kuris ypač veiksmingai panaikina kelio apnašas, druskas, dervas nepakenkdamas automobilio išorės plastmasinėms apdailos detalėms, automobilio stiklams ir gumai, atstato automobilio dažų spindėsį.

Plovimo eiga:

 1. Automobilio kėbulo plovimas naudojant purvo tirpiklį, aktyvias putas;
 2. Kėbulo muilavimas naudojant kempines;
 3. Ratlankių ir ratų arkų plovimas;
 4. Kelio apnašų valymas;
 5. Kėbulo pakartotinis muilavimas naudojant kempines;
 6. Kėbulo padengimas skystu vašku;
 7. Kėbulo ir tarpdurių sausinimas šluostėmis.

Kaina: 25 Eur

Visureigis 30 Eur     Mikroautobusas 35 Eur

                                    (Didelio užterštumo kaina derinama atskirai)

5. Ratlankių cheminis valymas

Valant chemiškai ratlankius, pašalinami nešvarumai, atsirandantys dėl stabdžių kaladėlių apnašų ir diskų sąlyčio (geltonis, bitumo bei smalos dėmės). Nuplauti  rankomis, naudojant vien šampūną yra neįmanoma. Tam  naudojame bitumo tirpiklius bei rūgštinius valiklius, kurie nepažeidžia ratlakių, ir taip grąžiname diskams gamyklinę išvaizdą.

Kaina: 3 eur vnt.

6. Padangų juodinimas

Padangos yra nuplaunamos specialia chemija, pašalinant isigėrusį purvą į jas, po to yra padengiamos  atnaujinimo danga. Padangos patamsėja ir atsinaujina suteikdamos automobiliui estetinės išvaizdos.

Kaina: 1 Eur už vnt.

7. Vabzdžių likučių šalinimas nuo kėbulo detalių poliruojant

Plaunant automobilį naudojame specialią chemiją vabzdžių pašalinimui. Tam tikrais atvėjais, vabzdžių likučių nuo kėbulo nuplauti tomis priemonėmis neįmanoma. Tam naudojame, speciales kempinėles, chemines medžiagas, o kartais reikalingas ir poliravimas.

Kaina: nuo 12 Eur 1 detalė

8. Guminių tarpinių sutepimas nuo užšalimo

Paspaudė šaltukas? Metas pasirūpinti sandarinimo gumomis. Išvenkite prišalimo prie metalinių paviršių, kurį sukelia drėgmė. Visos gumos yra nusausinamos, ir sutemiamos specialiu nuo užšalimo skyščiu.

Kaina: 4 Eur

1. Salono ir bagažinės siurbimas, dulkių valymas - KLASIKINIS salono valymas

Išsiurbiamas visas salonas ir bagažinė (nesiurbiame po dangčiu, uždarų ar prikrautų laikymo erdvių), siurbiama grindų danga, sėdimos vietos, drėgnomis šluostėmis išvalomos automobio salone esančios dulkės (nevalome įsisenėjusių purvo dėmių ir nuspardymų, tam reikalingas specialus valymas). Oro pagalba išvalomos dulkės iš grotelių ir kitų tarpų. Medžiaginius kilimėlius išsiurbiame, o guminius kilimėlius plauname naudojant purvo tirpiklį ir šampūmą, nusausiname.

Kaina: 15 Eur

Visureigis : 17 Eur   Mikroautobusas : 21 Eur

(Gyvūnų plaukų siurbimas papildomai)

2. Gyvunų plaukų ir salono siurbimas

Gyvūnų plaukams naudojami specialūs šepečiai, kuriais visiškai nepažeidžiant automobilio salono ir jo detalių, surenkami visi gyvūnų plaukai. Išsiurbiamas visas salonas ir bagažinė (nesiurbiame po dangčiu, uždarų ar prikrautų laikymo erdvių), siurbiama grindų danga, sėdimos vietos, drėgnomis šluostėmis išvalomos automobio salone dulkės (nevalome įsisenėjusių purvo dėmių kurios reikalauja trynimo, ir nuspardymų). Oro pagalba išvalomos dulkės iš grotelių ir kitų tarpų. Medžiaginius kilimėlius išsiurbiame, o guminius kilimėlius plauname naudojant purvo tirpiklį ir šampūmą, nusausiname.

Kaina: 25 Eur

Visureigis: 29 Eur Mikroautobusas: 35 Eur

3. Bagažinės siurbimas

Teikiame kruopštaus bagažinės siurbimo ir dulkių valymo paslaugas. Džiaukitės švariais bagažinės dėklais bei viršutine dalimi (nesiurbiame po dangčiu, uždarų erdviu ar prikrautų laikymo erdvių)

Kaina: 5 Eur

4. Langų valymas

Langus valome iš išorės ir iš vidaus. Skaidrus it krištolas – taip langas atrodo po mūsų prisilietimo. Kad pasiektume šį efektą, į pagalbą telkiamės smulkaus porėtumo mikropluošto šluostes bei specialius valiklius.

Kaina: 7 Eur

Visureigis: 8 Eur  Mikroautobusas: 11 Eur

5. Guminių kilimėlių plovimas

Guminius kilimėlius plauname naudojant purvo tirpiklį ir šampūmą, vėliau sausiname suslėgtu oru.

Kaina: 1 Eur  vnt.

6. Sausas salono valymas

Išsiurbiamas visas salonas ir bagažinė (siurbiame ir valome po dangčiu), siurbiama grindų danga, sėdimos vietos. Naudojant chemines medžiagas, pilnai išvalomos visos salone esančios plastmasinės detalės. Oro pagalba išvalomos dulkės iš grotelių ir kitų tarpų. Medžiaginius kilimėlius išsiurbiame, o guminius kilimėlius plauname naudojant purvo tirpiklį ir šampūną. Salone esančias plastikines dalis impregnuojame specialiu pieneliu. Išvalomi visi langai.

Kaina: 40 Eur

Visureigis: 45 Eur Mikroatobusas: nuo 50 Eur

1. Salono cheminis valymas ECONOM

Medžiaginės sėdynės valomos paviršutiniškai šluostėmis naudojant chemines priemones (neatliekamas skalavimas). Visos salone esančias plastikines dalis išvalome ir impregnuojame specialiu pieneliu. Išvalomi visi langai. Chemiškai išvalomos nešvarumų dėmes tose vietose kur reikia, lubos, grindys, dureles, išvaloma bagažinė (valoma ir po dangčiu prie atsarginio rato). 

Šį valymą rekomenduojame automobiliams su veliūro sėdynėmis.

Kaina:  79 Eur 

Visureigis:  90 Eur     Mikroautobusas: nuo 120 Eur

2. Pilnas salono cheminis valymas

Sėdynių, grindų, lubų, durelių apmušalų, bagažinės, plastikinių dalių cheminis valymas. Medžiaginės sėdynės yra chemiškai plaunamos, naudojant plaunamą siurblį, odinės sėdynės chemiškai išvalomos, ir impregnuojamos odos losjonu. Visos salone esančias plastikines dalis išvalome ir impregnuojame specialiu pieneliu. Išvalomi visi langai.

Po cheminio valymo salonas yra džiovinamas. Klientui automobilis atiduodamas sausas.    

Kaina: nuo 120 Eur 

Visureigis: nuo 130 Eur     Mikroautobusas: 150 Eur

3. Medžiaginių kilimėlių cheminis valymas

Medžiaginius kilimėlius plauname aukštu slėgiu, naudojant šepečius ir tekstilės valiklius, skalaujame. Po cheminio valymo, kilimėliai yra džiovinami.

Kaina: 5 Eur už vnt. 

4. Stogo dangos cheminis valymas

Tikriausiai žinote, jog stogo dangą valyti reikia itin atsakingai. Patikėkite cheminį stogo dangos valymą į mūsų rankas.

Kaina: 15 Eur

Visureigis: 17 Eur Mikroautobusas: 25 Eur

5. Salono kiliminės dangos cheminis valymas

Chemiškai išvalysime kiliminę dangą, pašalindami įsisenėjusį purvą. Po valymo grindys yra džiovinamos.

Kaina: 25 Eur

Visureigis: 25 Eur  Mikroautobusas: 30 Eur

6. Bagažinės cheminis valymas

Pilnai išvaloma chemiškai bagažinė, net ir atsarginio rato skyrius. Visi bagažinėje išmėtyti daiktai, sudedami į maišelius.

Kaina: 20 Eur

7. Durelių apmušalo cheminis valymas

Durelių plastikines dalis valome specialia melamino kempinėle naudojant tam skirtą salono valymo priemonę. Medžiagines dalis valome tekstilės valikliu, naudojant šepečius, ir skalaujantį siurblį, odines durelių dalis valome melamino kempinėle ir odos valikliais, vėliau impregnuojame odai skirta priemone.

Kaina: 6 Eur už vnt.

8. Sėdimos vietos cheminis valymas

Odines bei medžiagines sėdynes valome odos ir tekstilės valikliais. Medžiaginės sėdynės skalaujamos plaunamais siurbliais, odinės sėdynės impregnuojamos.

Kaina: 15 Eur už vnt.

9. Salono džiovinimas

Daugiau jokio automobilių langų rasojimo, drėgmės kvapo ar nepageidaujamo pelėsio!  Džioviname saloną, specialiu  galingu šildytuvu, kurio didžiulis šilto oro srautas, cirkuliuodamas  išgarindamas drėgmę

Kaina: 15 Eur už val.

1. Kėbulo vaškavimas

Transporto priemonės kėbulo vaškavimas paryškina automobilio kėbulo spalvą, suteikdamas jam blizgesį ir slidumą, apsaugo nuo purvo ir drėgmės. Paslaugos efdektyvumas išlieka iki 3 mėnesių.

Kaina: 30 Eur.

Visureigiams – 40 Eur

2. Kėbulo poliravimas

Atgaivinkit savo automobilio kėbulą atliekant kėbulo poliravimą. Po poliravimo atsigauna kėbulo spalva, tampa blizgesnė, mažiau limpa purvas, ir lengiau plaunasi automobilis. Pasinaikina smulkesni pabraižymai, vabzdžių liekanos

Kaina: 80-120 Eur.

3. Kėbulo šlifavimas ir poliravimas

Jei jūsų kėbulo būklė prastesnė už vidutinę, spalva tapo matinė, nebeblizga, atsirado pabraižymai, siūlome atlikti šlifavimą bei poliravimą. Po šios procedūros pasinaikins daugybė įbrėžimų, o kėbulas vėl blizgės kaip iš salono.

Kaina: Nuo 150 Eur

4. Kėbulo padengimas keramikine danga

Apsaugokite kėbulą nuo drėgmės ir mikroįbrėžimų bei suteikite kėbului blizgesio! Keraminė apsauga suteikia iki 24 mėnesių išliekančią apsaugą. Danga įsiskverbia į lako paviršines poras ir suformuoja apsauginį sluoksnį.

Kaina: 150 Eur

Visureigis: 160 Eur Mikroautobusas: 170 Eur

5. Žibintų poliravimas

Žibintų paviršiuje įžvelgiate geltonį arba jie tapo matiniai? Metas atsinaujinti! Nupoliruosime žibintus pašalindami pažeistą plastiko sluoksnį. Suteikus žibintui skaidrumą, vėl suintensyvės šviesos srautas ir nebus iškraipomi spinduliai. Panaikinkite žalingą stiklų ploviklių, akmenukų, UV spindulių ir šepečių poveikį!

Kaina: 15 Eur vnt.

1. Variklio plovimas

Kad variklis geriau aušintų, reikia jį nuplauti. Ši procedūra taip pat sumažina ir nepageidaujamus kvapus, pašalinant purvo ir tepalo dėmes.

Kaina: 20 Eur

Variklis plaunamas tik iš viršaus

2. Variklio plastmasinių detalių atnaujinimas

Pasiekti efektą, kad variklis atrodytų lyg ką tik iš salono, įmanoma. Ir mes galime tai įrodyti – atnaujiname plastikinius, PVC ir kitus paviršius, esančius po kapotu pieneliu, o išskirtinį dėmesį skiriame kiekvienai detalei.

Kaina: 15 Eur.

3. Variklio plovimas iš apačios

Ši paslauga kol kas neteikiama.

4. Automobilio dugno plovimas

Ši paslauga kol kas neteikiama.

Lipdukų šalinimas nuo kėbulo

Norite nuimti lipduką nuo detalės? Patikėkite šį darbą mums: lipdukus pašildysime atsižvelgdami į plėvelės tipą, parinksime tirpiklį ar kitą specialią priemonę, nuimsime lipduką bei, žinoma, pašaliname klijų likučius. Reikalui esant nupoliruosime detalę.

Kaina: Nuo 10 Eur už detale

Lipdukai automobiliams, reklama ant automobilio

Gaminame įvairius lipdukus automobiliams, spausdiname ir klijuojame. Apklijuojame įmonių automobilius reklamomis, logotipais. Paruošime dizainą, nuvalysime senus lipdukus, suteiksime garantiją. Gaminame ir magnetinius lipdukus.

 

 

KAINOS

Paslaugų komplektai

MINI
19.00
 • Išorės plovimas su sausinimu ir vaškavimu
 • Salono priekinės dalies siurbimas ir dulkių valymas
 • Priekinių langų valymas
  START
  28.00
  • Išorės plovimas su sausinimu ir vaškavimu
  • Salono ir bagažinės siurbimas.
  • Dulkių valymas automobilio salone
  • Langų valymas
   VIP
   39.00
   • Išorės plovimas su sausinimu
   • PERMANON danga
   • Cheminis diskų valymas
   • Padangų pajuodinimas
   • Salono ir bagažinės siurbimas.
   • Dulkių valymas automobilio salone
   • Langu valymas
    ULTRA
    49.00
    • Išorės plovimas su sausinimu
    • Kelio apnašų
    • bitumo valymas nuo automobilio kėbulo
    • Cheminis diskų valymas
    • Padangų pajuodinimas
    • Salono ir bagažinės siurbimas.
    • Dulkių valymas automobilio salone
    • Langu valymas
     MINI
     22.00
     • Išorės plovimas su sausinimu ir vaškavimu
     • Salono priekinės dalies siurbimas ir dulkių valymas
     • Priekinių langų valymas
      START
      33.00
      • Išorės plovimas su sausinimu ir vaškavimu
      • Salono ir bagažinės siurbimas.
      • Dulkių valymas automobilio salone
      • Langų valymas
       VIP
       45.00
       • Išorės plovimas su sausinimu
       • PERMANON danga
       • Cheminis diskų valymas
       • Padangų pajuodinimas
       • Salono ir bagažinės siurbimas.
       • Dulkių valymas automobilio salone
       • Langu valymas
        VIP
        55.00
        • Išorės plovimas su sausinimu
        • Kelio apnašų
        • bitumo valymas nuo automobilio kėbulo
        • Cheminis diskų valymas
        • Padangų pajuodinimas
        • Salono ir bagažinės siurbimas.
        • Dulkių valymas automobilio salone
        • Langu valymas
         MINI
         26.00
         • Išorės plovimas su sausinimu ir vaškavimu
         • Salono priekinės dalies siurbimas ir dulkių valymas
         • Priekinių langų valymas
          START
          38.00
          • Išorės plovimas su sausinimu ir vaškavimu
          • Salono ir bagažinės siurbimas.
          • Dulkių valymas automobilio salone
          • Langų valymas
           VIP
           49.00
           • Išorės plovimas su sausinimu
           • PERMANON danga
           • Cheminis diskų valymas
           • Padangų pajuodinimas
           • Salono ir bagažinės siurbimas.
           • Dulkių valymas automobilio salone
           • Langu valymas
            ULTRA
            59.00
            • Išorės plovimas su sausinimu
            • Kelio apnašų
            • bitumo valymas nuo automobilio kėbulo
            • Cheminis diskų valymas
            • Padangų pajuodinimas
            • Salono ir bagažinės siurbimas.
            • Dulkių valymas automobilio salone
            • Langu valymas
             Neradote

             Tinkamų paslaugų?

             Jeigu Jus neradote sau tinkamos paslaugos, susisiekite su mumis ir padėsime spręsti Jūsų problemą kartų!

             Mob. tel: + (370) 615-17-777
             Į Viršų